Promo toer

In de komende periode zal ik voor de nieuwe single een promotie toer doen, in onderstaande lijst vind je terug waar ik te horen ben!


Promo 2021

28 april 2021 Release Single “Angeline”

1 mei tel int 14.15 u RTV Enschede/ Twente

4 mei opname int 10.45 u R22NL voor diverse zenders

5 mei tel int 16.30 u Unity NL

5 mei tel int 19.30 u VOS fm

5 mei tel int 20.15 u Radio de Teddyboys

5 mei tel int 21.30 u Loco FM

7 mei tel int 9 u A1 radio

7 mei studio 10 u Omroep Vlaardingen

7 mei tel int 14.15 u Prima FM

8 mei tel int 13:15 u Haarlem 105

8 mei tel int 14.15 u Oke FM

8 mei tel int 20.30 u Lady Monza Radio

9 mei tel int 18.30 u Optimaal FM

12 mei tel int 14.30 u RTV 73

14 mei tel int 11.45 Radio Delfsblauw

14 mei tel int 18.15 u Lokale omroep Spakenburg

15 mei tel int 12.15 u SLOG radio

15 mei tel int 13.15 u RTV Borne

16 mei Uitzending OllekeBolleke radio

16 mei tel int 11.30 u Radio Hollandse Muziek

16 mei tel int 12.15 u Radio 9 Oostzaan

17 mei tel int 20.15 u Merwe radio

19 mei tel int 20.15 u Like NL

22 mei tel int 11.15 u Music Powerradio

22 mei 16.30 u opname tv interview Thuis in Holland

25 mei 21.15 u tel int Radio JND

25 mei 22 u tel int Moonlight Radio

27 mei tel int 15.15 u Rtv Borger-Odoorn & Bokkoteam.nl

29 mei tel int 9.15 u Omroep KontaktCentraal

29 mei tel int 18.15 u Zfm Zandvoort

29 mei tel int 12.30 u Omroep Best

29 mei tel int 22.45 Smelne FM

30 mei tel int 14.15 u Rucphen FM

1 juni tel int 19.15 u FlitsMeister radio

5 juni tel int 10.15 u Nationaal FM

5 juni tel int 15 u Team FM

7 juni tel int 17.15 u Vandaag radio

8 juni tel int 20.30 u Midland FM

9 juni tel int 20.30 u Radio Delta

10 juni studio 11 u RTV Albrandswaard

11 juni tel int 21.45 u HTR Radio

13 juni tel int 10.15 u Holland FM

13 juni studio 12 u Radio Aalsmeer

13 juni tel int 15.30 u Jouradio

13 juni tel int 15.45 u Veluwe FM

15 juni tel int 20.15 u Gewoon FM

17 juni tel int 21.15 u Omroep Zulthe

18 juni tel int 13.30 u RTV Meppel

24 juni tel int 17.30 u MB Radio

24 juni tel int 20.45 u Radio Live Oranje


7 Okt 2020 Release Single “Hou me vast”


11 Okt 13 uur studio live Rupchen FM www.radiorucphen.nl UITZENDING GEMIST (vanaf minuut 9)

14 Okt Loco FM tel.int. 19.30 u. www.locofm.nl UITZENDING GEMIST

15 Okt Radio Centraal tel.int. 19.45 u. www.radiocentraal.fm

16 Okt Zuidwest FM tel.int. 10.35 u. www.zuidwestfm.nl UITZENDING GEMIST (vanaf minuut 49)

18 Okt Optimaal FM tel.int. 10.10 u. Optimaalfm UITZENDING GEMIST (vanaf minuut 10)

19 Okt A1 Radio tel.int. 09.10 u. www.a1mediagroep.nl UITZENDING GEMIST (vanaf minuut 9)

20 Okt R22NL opname tel.int. Binnenkort bij diverse stations te horen kijk op de website voor de zenders www.22nl.nl

20 Okt RTV73 tel.int. 14.30 u. radio73.nl

20 Okt Gewoon FM tel.int. 19.15 u. gewoonfm.nl

21 Okt Radio 9 Oostzaan tel.int. 13.20 u. www.radio9oostzaan.nl

21 Okt Unity NL studio live 17 u. www.unity.nu

21 Okt Radio De Teddyboys tel.int. 20.15 u. radioteddyboys

21 Okt RTV Losser tel.int. 21.30 u. www.rtv-losser.nl

22 Okt Vandaag Radio tel.int. 14.40 u. www.vandaagradio.nl

23 Okt. Prima FM tel.int. 13.15 u. www.primafm.nl

25 Okt Dit is Holland radio tel.int. 11.30 u. www.ditisholland.eu UITZENDING GEMIST

28 Okt Like FM tel.int. 19.45 u. likefm.nl

30 Okt Lok Omroep Spakenburg tel.int. 18.45u. www.omroepspakenburg.nl

31 Okt Omroep Best tel.int. 12.30 u. www.omroepbest.nl UITZENDING GEMIST (vanaf minuut 29)

31 Okt Sunset Radio tel.int. 20.30 u. www.sunsetradio.nl UITZENDING GEMIST

5 Nov Omroep Zulthe tel.int. 21.20 u. Zulthe

6 Nov Omroep Vlaardingen tel.int. 11.20 u. www.omroepvlaardingen.nl UITZENDING GEMIST

7 Nov SLOG Radio studio live 12.30 u. SLOGradio

7 Nov LOB Radio tel.int. 16.15 u. www.omroepbaarle.nl

7 Nov Lady Monza Radio tel.int. 20.30 u. ladymonzaradio

7 Nov Smelne FM tel.int. 23.15 u. www.smelnefm.nl

8 Nov Veluwe FM tel.int. 16.45 u. www.veluwefm.nl

9 Nov Radio Delfsblauw tel.int. 11.35 u. www.wilvandelft.nl

9 Nov Radio Lokaal 7 tel.int. 21.10 u. www.lokaal7.nl

12 Nov RTV Krimpenerwaard tel.int. 20.20 u. Krimpenerwaard UITZENDING GEMIST (vanaf minuut 22)

16 Nov Merwe Radio tel.int. 19.15 u. www.merwertv.nl

16 Nov Radio Delta tel.int. 21.15 u. radiodelta

18 Nov VOS FM tel.int. 20.35 u. vosfm.nl

19 Nov Radio Live Oranje tel.int. 20.45 u. radioliveoranje

22 Nov Radio Aalsmeer Studio live 12 u. radioaalsmeer UITZENDING GEMIST

22 Nov Jou Radio tel.int. 16.30 u. www.jouradio.fm

24 Nov Radio Posbank tel.int. 19.15 u. radioposbank.nl

28 Nov Z-FM tel.int. 18.15 u. ZFM

29 Nov OllekeBolleke tel.int. uitzending 6-10 u. olleke

29 Nov Holland/Leo FM tel.int. 9.15 u. www.leomiddelse.nl

3 Dec MB Radio tel.int. 17.30 u. MB Radio

5 Dec Team FM studio live 14 u. www.teamfm.nl

12 Dec Noordkop radio studio live 11 u. Noordkop

SINGER-SONGWRITER